П’ятиднівська гімназія

ptosvita@gmail.com

Телефон :
(03342)91-1-40

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб,

які навчаються у закладі освіти

П’ятиднівська гімназія  має ліцензований обсяг кількості осіб,

які можуть навчатися у закладі – 272 учні:

192 – у с. П’ятидні,

46 – Хотячівська початкова школа – філія,

34 – Рогожанська початкова школа – філія.

У гімназії фактично навчається станом на 01.09.2021 року  137 учнів:

100 – П’ятидні,

19 – Хотячів,

18 – Рогожани.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ (ЗГІДНО З ЛІЦЕНЗІЙНИМИ УМОВАМИ)

Територія закладу становить 2,4 га, огороджена та утримується в задовільному стані.

Для реалізації освітнього процесу в гімназії наявні 21 навчальний кабінет,  спортивна зала, актова зала, харчоблок, їдальня,  майстерня, бібліотека, гардеробна кімната, шкільний стадіон

З 21 навчального приміщення 13 використовується для навчання учнів початкової школи, 8 – для навчання учнів 5- 9 класів. У закладі наявні:

• 1 кабінет української мови та літератури;
  • 1 кабінет зарубіжної літератури;
  • 1 кабінет математики;
  • 1 кабінет іноземної мови;
  • 1 кабінети історії;
  • 1 кабінет біології та хімії;
  • 1 кабінет фізики;;
  • 1 кабінет інформатики;

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога,   кабінет директора, підсобні приміщення, приміщення технічного персоналу.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в навчальних кабінетах; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
    У закладі працює  кабінет інформатики де встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

У гімназії є доступ до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.