Засідання педрад

1. Вибори секретаря педради.
  2. Про підсумки роботи педагогічного колективу в 2016-2017 н. р. та завдання на 2017-2018 н. р.
  3. Затвердження річного плану роботи школи та схвалення навчального плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік.
  4. Про затвердження плану роботи шкільної бібліотеки.
  5. Про розподіл тижневого навантаження.
  6. Про оцінювання учнів 2 класу у 2017-2018 навчальному році.
  7. Про вивчення другої іноземної мови (німецької) у 5 класі.

Листопад

1. Формування самоосвітньої компетентності учнів. (Круглий стіл) (Заступник директора з НВР Шуба О.А.)
  2. Виконання рішення педради від листопада 2017 р. «Особливості диференційованого та індивідуального підходу до навчання».  (Директор Зволянська Н.О.)

Січень

1. Стимулювання пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку і самореалізації особистості. (Колективна творча справа)(Директор Зволянська Н.О.)
  2. Виконання рішення педради від січня 2018 р. «Стан викладання української мови в початкових класах та використання інноваційних технологій» (Заступник директора з НВР Шуба О.А.)

Березень

1. Ефективність організації навчально-виховного процесу на основі використання інноваційних технологій у процесі викладання навчальних предметів. (Фестиваль педагогічних ідей та знахідок) (Директор школи Зволянська Н.О.)
  2. Про виконання рішення педради від березня 2018 р. «Особистісно-орієнтована виховна робота як умова формування в учнів життєвого потенціалу». (Заступник директора з НВР Шуба О.А.)

1. Про перевід учнів 1-4 класів до наступних класів.
  2. Про допуск учнів 9 класу до ДПА.

1. Про перевід учнів 5-8 класів до наступних класів.
  2. Про випуск учнів 9 класу.