День вчителя

«Серця віддаємо вчителю!»

Існує притча. Коли народжується дитина, Господь благословляє її у білий світ своєю рукою. Покладе на голову – мудрою буде, на серце – милосердною, на руки – майстром слова діла. А цій людині Господь одночасно поклав на голову, серце, руки. Ім’я цієї людини – Вчитель.

Спасибі, вчителю, за те,

Що в тебе серце золоте,

За шелест листя у саду,

За те, що я до тебе йду.

Уклін вам, любі вчителі,

За вашу працю на Землі.

В школі відбувся виховний захід  на тему: «Серця віддаємо вчителю!» В цей святковий день, діти зібралися, щоб подарувати найтепліші та найщиріші привітання вчителям.

Школярі вітали своїх вчителів піснями, віршами та іншими виступами. Було багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості. Також учні школи підготували медалі з привітаннями своїм вчителям. Педагоги, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.

Переглядів: 393 | Додав: Надія | Рейтинг: 0.0/0