День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Перегляд документального фільму

«Обпалені полум’ям Афганістану»

Ти – вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран в борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

Афганська війна тривала 10 років. У ній брали участь наші солдати. А тоді ж, йдучи у пекло, вірили, що несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати нове життя.

Кажуть, що час – це найкращі ліки, хоча роки минають, а пам'ять вперто усіх вертає назад.

Тож 15 лютого в день вшанування учасників бойових дій на території інших держав педагог-організатор Ляшук І.С. разом із вчителем історії Бензель В.В. провели для учнів 5-9 класів виховний захід «Афганістан – юність опалена війною».

Ми повинні розуміти трагізм участі в афганській війні тоді ще радянських людей, бо через Афганістан пройшло їх з України більше 160 тисяч. У цій війні загинуло понад 15 тисяч наших солдат, 35 тисяч було поранено, тисячі потрапили в полон. Ця війна стала усвідомленням того, що гинуло покоління, народжене в 60-х. Що ж то за країна, що завдала нам стільки болю, горя, смутку?

Дорогою ціною розплачувались наші юнаки за все. А ціною було життя. А як страшно, коли не хочеться помирати у 18 – 19 років, коли ще тільки починається життя.

Давайте ж і ми з вами будемо пам’ятати воїнів-ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну.

Переглядів: 402 | Додав: Надія | Рейтинг: 0.0/0