Першість школи з баскетболу

Баскетбол - має величезну армію фанатів і в нашій школі. Для гравців- початківців баскетбол може здатися досить складною грою, незважаючи на досить просте завдання – забити в кошик м’яч. Проте діти з великим задоволенням працюють на уроках фізичної культури коли вивчається модуль «баскетбол». Наші школярі залишались після уроків, об’єднувались в команди, аби пограти в баскетбол.

Свої уміння і навички школярі перевіряють під час проведення першості школи та району з різних видів спорту. Кожні змагання, кожна гра дарують хвилинну радість.

Проведено першість школи серед дівчат 7-9 класів і першість школи з баскетболу серед юнаків 8-9 класів. Для вболівальників гра здавалась легкою, а насправді вона потребувала віддачу своєї енергії, розуму та витримки.

Кращі гравці - баскетболісти  представляли школу у першості району з баскетболу. Приємно, що команда хлопців (Савлук Володимир, Якимюк Олександр, Хомюк Михайло, Шуфліта Руслан, Крижан Сергій, Шимчук Юрій) повернулась додому з грамотою за зайняте ІІІ місце.

Переглядів: 377 | Додав: Надія | Рейтинг: 0.0/0