У своїй багатовіковій історії наша держава пережила чимало трагічних сторінок

У своїй   багатовіковій    історії     наша держава     пережила     чимало      трагічних сторінок

Голодомори – явище, яке навіки викарбуване в книзі буття українців. Ці трагічні сторінки нашої історії – національне нещастя, яке поглинуло мільйони безневинних, а, значить, не підлягає забуттю.

Напередодні відзначення Дня пам'яті жертв Голодоморів у ЗОШ І-ІІ ст. с. Пятидні, були проведені з учнями виховні години, бесіди.

Учнями 7 класу під керівництвом Мосурук І.Ю. та Карпюк І.Л. було проведено для школярів виховний захід «День пам’яті жертв голодоморів». Усі присутні мали змогу переглянути презентацію «Голодомор в Україні». Під час заходу учні та вчителі вшанували хвилиною мовчання усіх, хто загинув під час Голодоморів.

Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодоморів - це наш моральний борг і громадянський обов’язок.

Переглядів: 382 | Додав: Надія | Рейтинг: 0.0/0