Урок - Пам'яті "Бій під Крутами"

Сьогодні, 29 січня, виповнюється 101 рік, як українські студенти - вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога—більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність. Бій під Крутами  - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов'язку - боронити її.
Для того, щоб пригадати ці страшні події під Крутами та висловити глибоку шану, у стінах нашої школи було проведено урок - Пам'яті «Вони загинули за Україну». Учні пригадали, ще одну сторінку історії України, щедро политої молодою кров'ю, назва якої - Крути. Звучали вірші, балади, пісні, переглядали відео. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. А на завершення звучав гімн України! В кінцевому результаті дійшли висновку: не можна викреслити з людської пам'яті той великий та безмежний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на вівтар найцінніше - власне життя. Урок - Пам'яті підготувала і провела вчитель історії: Бензель Валентина Володимирівна.

Переглядів: 283 | Додав: Надія | Рейтинг: 0.0/0