19 грудня відбулися загальношкільні батьківські збори.

Перед батьками виступили учні 8-9 класів з літературно-музичною композицією, присвяченою до 200 ліття з дня народження Т. Г. Шевченка "Душа поетова святая живе в святих його речах...".

З лекцією батьківського всеобучу на тему "Вулиця та спілкування наших дітей" виступила класний керівник 8 класу Демченко О. А.

Присутні дізналися про особливості дружби у підлітковому віці, висловили влісні міркування над проблемою " Вулиця: "за" і "проти", порівняли результати дитячого анкетування з власними "Чи багато друзів має ваша дитина? Назвіть їх" Батьки отримали пам'ятку "Вислови, яких не повинна чути ваша дитина", та "Вислови, які хотіло би почути ваша дитина".

На закінчення директор школи розповіла про підготовку до закінчення навчального семестру.

Переглядів: 381 | Додав: Yulia | Дата: 24.12.2014 | Коментарі (0)

Переглядів: 457 | Додав: Yulia | Дата: 24.12.2014 | Коментарі (1)