Люди завжди прагнуть бути сильними, розумними та здоровими. Силу збільшують, тренуючи м'язи, розум розвивають, читаючи книжки, пізнаючи світ і дослухаючись до мудрих людей. А здоров'я краще зберігати й зміцнювати, ніж відновлювати. Протягом першого тижня квітня "Тижня здоров'я та фізичної культури" діти нашої школи вчилися берегти своє здоров'я, адже здоров'я - основне багатство кожної людини. Щоб зберегти здоров'я змолоду, треба виробити в себе звичку здорового способу життя та безпечної поведінки. Між хлопцями 6 - 8 класів були проведені змагання з футболу. Дуже часто трапляються ситуації, які можуть становити реальну небезпеку, які чатують на нас у повсякденному житті. Тому ми зможемо запобігти їм та вжити всіх необхідних заходів, аби постраждати якомога менше або взагалі уникнути небезпечної ситуації. Кожен клас мав своє завд ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: Надія | Дата: 17.04.2019 | Коментарі (0)