Для учнів 7-8 класу відбувся відкритий захід до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом "Хто попереджений - той захищений".
Метою заходу було сформувати знання про СНІД; ознайомити із шляхами зараження ВІЛ-інфекцією; забезпечити інформацією, яка допоможе приймати обмірковані рішення щодо самозахисту від СНІДу; сприяти розвитку потреба робити відповідні висновки; розвинути навички, спрямовані на самостійне прийняття рішень; сприяти розповсюдженню інформації про СНІД серед населення; формувати толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ; виховувати потяг до здорового способу життя.
Учні зробили висновок, що правильний вибір у житті можуть зробити ті, хто здатний формувати вміння і навички заради власної безпеки та збереження власного здоров'я.
Під час заходу учні переглянули презентацію, дізналися про шляхи передачі та способі попередження цієї страшної хвороби і ще раз переконалися, що СНІД не передається через ... Читати далі »

Переглядів: 252 | Додав: Надія | Дата: 03.12.2019 | Коментарі (0)