Тиждень української мови та літератури

З 09 по  16  березня  у  ЗОШ с. П’ятидні   проходив предметний  тиждень української мови та літератури, метою якого  була  пропаганда мовно-літературних знань, підвищення інтересу учнів до рідної мови та літератури, розвиток ініціативи, учнівської творчості,  виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення та поглиблення знань.

Учні брали активну участь у найрізноманітніших заходах  , поринули у багатющий світ краси і принад української мови , продемонстрували високий рівень декламації , акторські  здібності, художню  майстерність.

Сьогодні святкові заходи вже стали спогадами, що виринають у пам’яті та майорять на яскравих фотознімках. Таланти учнів приємно вражають, а небайдужість і відповідальність у щоденних справах спонукають творити нові шедеври прекрасного.

Переглядів: 397 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1