З 09 по  16  березня  у  ЗОШ с. П’ятидні   проходив предметний  тиждень української мови та літератури, метою якого  була  пропаганда мовно-літературних знань, підвищення інтересу учнів до рідної мови та літератури, розвиток ініціативи, учнівської творчості,  виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення та поглиблення знань.

Учні брали активну участь у найрізноманітніших заходах  , поринули у багатющий світ краси і принад української мови , продемонстрували високий рівень декламації , акторські  здібності, художню  майстерність.

Сьогодні святкові заходи вже стали спогадами, що виринають у пам’яті та майорять на яскравих фотознімках. Таланти учнів приємно вра ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: Yulia | Дата: 20.03.2016 | Коментарі (0)

9 березня в ЗОШ І-ІІ ст. с. П’ятидні відбулась лінійка «Нескорена Надія» в підтримку Надії Савченко. Учні дізналися про життєвий шлях першої української льотчиці-винищувача Надії Савченко. З вступним словом виступила директор школи Зволянська Надія Олександрівна.

Переглядів: 352 | Додав: Yulia | Дата: 20.03.2016 | Коментарі (0)