26 лютого з ЗОШ І-ІІ ст. с. П’ятидні відбувся виховний захід, присвячений 145 річниці з дня народження Лесі Українки. Учні 8 класу (вчитель Зволянська Н.О.) підготували виступ-презентацію про життя і творчість нашої землячки та перегляд уривків з драми – феєрії «Лісова пісня». Учні з 1-9 класу взяли участь у конкурсі читців поезій Лесі Українки. Переможці нагороджені грамотами: Листовничий Давид 1 клас; Борзовець Дарина 2 клас; Сидорук Вікторія 8 клас; Гус Яна 2 клас; Юхно Христина 3 клас; Симон Дарина 7 клас.

Переглядів: 467 | Додав: Yulia | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

Тиждень початкових класів та молодого вчителя

У ЗОШ І-ІІ ст. с. П’ятидні з 15 по 19 лютого 2016 року пройшов тиждень початкових класів та молодого вчителя. Цей період був дуже насичений різними уроками, виховними заняттями, конкурсами, майстер-класами.

15-16 лютого досвідчені вчителі: Смольська В.М., Фісюк Б.В., Хиць С.П. провели відкриті уроки для молодих педагогів та студентів-практикантів Володимир-Волинського педколеджу, які проходять у нашій школі педпрактику. Класоводи обрали теми уроків при проведенні яких молоді вчителі зазвичай стикаються з труднощами. Хиць С.П. представила урок української мови у 2 класі по темі «Урок розвитку зв’язного мовлення «Удосконалюю текст»».

... Читати далі »

Переглядів: 651 | Додав: Yulia | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)