У нашій гімназії різнобарвними пазлами складалися дні тижня толерантності, що проходили з 15 по 19 листопада на відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада). Кожен день тематичного тижня був насиченим та різнобарвним, завдання висвітлені у кольорових інформаційних буклетах.

Розпочали із вияснення, що таке толерантність, чому її символічно асоціюють із різними кольорами. У понеділок школа була у зелених кольорах, який символізує безконфліктність, мудрість. Молодші школярі кольоровими долоньками створили плакат: «Всі ми різні, але всі разом».

Наступні дні тижня: червоний, синій, жовтий та фіолетовий.

Відбулися цікаві та змістовні заходи: тематичні години спілкування, виготовлення подарунка для товариша «Квіточка добра», створення гірлянди дружби, різноманітні ігри. У п’ятницю &n ... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: Yulia | Дата: 19.11.2021 | Коментарі (0)